• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

ELEKTRYK czwartą drużyną Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców

Po latach przerwy pan Krzysztof Siłakowski reaktywował szkolną drużynę w piłce ręcznej. Widząc potencjał,możliwości i chęć do gry zgłosiliśmy się do rozgrywek. Do turnieju przystąpiliśmy praktycznie z marszu.Mecze rozgrywane były w miesiącu październiku i listopadzie. W rozgrywkach fazy grupowej zajęliśmy drugie miejsce, co dało nam szanse walczyć o miejsca 4 - 6 w finale "B".

Czytaj więcej: ELEKTRYK czwartą drużyną...

Europejskie Sportowe Święto Szkoły!!!

W ramach kolejnego Europejskiego Tygodnia Sportu 24 września 2019 r. w Parku na Błoniu odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół Elektrycznych w biegach przełajowych. Zawody jak co roku zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego. Uczestników mistrzostw wyłoniono podczas klasowej rywalizacji w biegach krótkich. Uczniowie z najlepszymi czasami awansowali do Mistrzostw Szkoły. W imprezie łącznie wzięło udział około 80 uczniów. Po raz pierwszy w historii szkoły w osobnej konkurencji pobiegli wyłącznie uczniowie podwójnego rocznika rekrutacyjnego klas pierwszych. Zawodnicy rywalizowali w 3 kategoriach.

Czytaj więcej: Europejskie Sportowe Święto...

Program edukacyjny "Trzymaj formę!"

Trzymaj formę! to ogólnopolski program edukacyjny propagujący zdrowy styl życia o unikalnym, dwukierunkowym podejściu - propagującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną.

Gimnazjum nr 35 od wielu lat aktywnie uczestniczy w tym programie, co docenia Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy.trzymajforme

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ „SPORTOWCY – ZAWODOWCY”

 

evsw bar blue pl 01

W ramach obchodów III Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych nauczyciele wychowania fizycznego w dniu 03.12.2018r zorganizowali turniej piłki siatkowej „Sportowcy – Zawodowcy”. Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele Elektryków, Energetyków i Chłodników. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym".

Czytaj więcej: TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ...

 images

 

 

el12

670 latbyd