• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

RSP 2

Dołącz do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski! Zdobywaj punkty dla Metropolii Bydgoszcz i kręć kilometry dla swojej szkoły!

1 czerwca rusza rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Im więcej nas będzie, tym większe szanse mamy na podium. Ważny jest każdy rowerzysta i każdy „wykręcony” kilometr. Zapewniamy, że oprócz zdrowej rywalizacji czeka na Was wspaniała zabawa
i mnóstwo mniejszych i większych nagród.

Zapraszamy wszystkich rowerzystów z Metropolii Bydgoszcz. Wystarczy zainstalować na telefonie darmową aplikację AKTYWNE MIASTA (przeznaczoną na urządzenia mobilne
z systemem operacyjnym iOS oraz Android) oraz dołączyć do wspólnej drużyny METROPOLIA BYDGOSZCZ. W następnym kroku należy wybrać grupę - szkołę i podgrupę - klasę. W tym roku o Puchar Rowerowej Stolicy Polski powalczą 52 miasta prezydenckie z całego kraju.

Zabawa potrwa od 1 do 30 czerwca

 

Przesiądźmy się na rowery, „kręćmy” kilometry dla drużyny Metropolii Bydgoszcz. Wspólnie rywalizujmy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny! Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym się znajduje, może zdobywać kilometry dla swojej grupy. Nie bez znaczenia dla indywidualnych uczestników są inne użytkowe funkcje aplikacji, np. zniżki u partnerów, specjalne odznaki czy prognoza pogody.

 

W ramach zabawy organizowany jest konkurs dla bydgoskich szkół o tytuł i puchar Najbardziej Rowerowej Szkoły. Nagrody finansowe mogą zmobilizować do zabawy wszystkich jeszcze nieprzekonanych. Zwycięska szkoła otrzyma 3000 zł, za zajęcie 2. miejsca – 2000 zł, za 3. miejsce – 1000 zł . Dodatkowo dla klasy, która przejedzie największa liczbę kilometrów spośród wszystkich bydgoskich szkół, Miasto Bydgoszcz ufunduje nagrodę niespodziankę.

 

W ubiegłorocznej edycji Metropolia Bydgoszcz uplasowała się na 9. pozycji w Rywalizacji

o Puchar Rowerowej Stolicy Polski z przejechanymi 800 tysiącami kilometrów. Liczymy, że ten rok będzie dla Metropolii Bydgoszcz bardziej pomyślny i liczba kilometrów znacznie przekroczy milion.

 

Zapraszamy wszystkich do aktywnego udziału w czerwcowej zabawie i kręcenia kilometrów dla Metropolii Bydgoszcz!

Oficjalne kanały wydarzenia:                                                                                              

www.aktywne.miasta.pl

www.facebook.com/PucharRowerowejStolicyPolski

www.instagram.com/rowerowastolicapolski

PRSP plakat mały

PRSP ulotka szkoły


 images

 

 

670 latbyd

el12