• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Korekta adresu e-mailowego do wysyłania prac na Konkurs Plakatowy SEP

Proszę poinformować osoby biorące udział w Konkursie Plakatowym o niewłaściwym adresie e‑mailowym znajdującym się w regulaminie Konkursu. Podany adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest nieaktywny. Prace i kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Praca powinna być opatrzona godłem (godło to ciąg znaków lub znak graficzny, które nie pozwalają na identyfikację autora pracy). Dane identyfikujące autora wraz z godłem powinny być umieszczone w karcie zgłoszenia.

Przykład

Konkurs Plakatowy SEP - mrówek

Konkurs Plakatowy SEP – wymagane

mrówek – godło uczestnika konkursu

         Mariusz Zaorski

UWAGA KANDYDACI!

Z uwagi na dużą liczbę przewidywanych badań kandydatów do podjęcia nauki zawodu

w szkołach ponadpodstawowych Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Bydgoszczy

ZAPRASZA DODATKOWO W SOBOTY – 11 i 25 czerwca 2022 r. od godz. 8.00

po uprzedniej rejestracji osobistej lub telefonicznej : 52 341-94-04 , 52 341-94-70

Wspieramy wolontariat szkolny - pomoc dla Ukrainy

         We wtorek 12 kwietnia przed świętami uczniowie klasy 3Ta mimo, że wybrali zawód elektryka na chwilę weszli w rolę kucharzy, kelnerów i kasjerów. To wszystko na szczytny cel. 3Ta wspierała wolontariat szkolny organizujący pomoc w kompletowaniu wyprawek szkolnych dla nowych uczniów zza wschodniej granicy. Pyszne ciasta, humus z warzywami, tortille czyli wrapy z kurczaczkiem i warzywami cieszyły się zainteresowaniem do tego stopnia, że uczniowie zebrali po odliczeniu kosztów ok 450 zł. Zabawa, integracja, dobra atmosfera, pyszne jedzenie i jeszcze w szczytnym celu – samo dobro!

Czytaj więcej: Wspieramy wolontariat...

Kwiat za grat. Zbiórka elektrośmieci w Elektryku

Uczniowie z Bydgoskiego Elektryka wspólnie z Eneą Operator zapraszają do akcji ekologicznej "Kwiat za grat".

W sobotę, 9 bm. od 9.00 do 13.00 na ul. Stawowej 41 będą wymieniać elektrośmieci na sadzonki kwiatów. Żeby otrzymać rośliny, trzeba przynieść z domu stare telefony, ładowarki, niedziałający sprzęt elektroniczny czy drobne AGD.

Czytaj więcej: Kwiat za grat. Zbiórka...

Podsumowanie akcji „ENERGIA DLA UKRAINY”

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!

Zakończyliśmy szkolną akcję pod hasłem „ENERGIA DLA UKRAINY”.
Samorząd Szkolny, Szkolne Koło Wolontariatu, Rada Rodziców, Rada Pedagogiczna i Pracownicy Administracji i Obsługi w Zespole Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy postanowili przyłączyć się do zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla dotkniętej wojną Ukrainy. Zebraliśmy żywność, kosmetyki, chemię, środki opatrunkowe, koce i ręczniki, bieliznę. Zebrane datki przewieźliśmy w piątek 25 marca do siedziby PCK w Bydgoszczy przy ul. Warmińskiego 10.

Czytaj więcej: Podsumowanie akcji „ENERGIA...

 images

 

 

670 latbyd

el12