• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

RADOSNYCH WAKACJI!

ODPOCZYNKU I ZDROWIA
ORAZ RADOŚCI ZE ZWIEDZANIA NOWYCH MIEJSC I SPOTKAŃ Z CIEKAWYMI LUDŹMI

całej społeczności szkolnej
życzy

DYREKCJA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRYCZNYCH

Wakacje skompresowane3

Wielki sukces !!!

Nasz nauczyciel dr hab. inż. Adam Mazurkiewicz, prof. PBŚ, otrzymał srebrny medal za wynalazek zaprezentowany na targach IPITEx 2023 w Bangkoku.

Od 2 do 6 lutego pracownicy Politechniki Bydgoskiej wzięli udział w targach IPITEx 2023 w Bangkoku w Tajlandii. Wynalazek prof. Adama Mazurkiewicza nagrodzony srebrnym medalem nosi tytuł: "Tribometer for measuring the coefficient of friction of materials, biomaterials and tissues".

Adam Mazurkiewicz jest profesorem Politechniki Bydgoskiej. Pracuje w Katedrze Podstaw Konstrukcji Maszyn i Inżynierii Biomedycznej i w Zespołe Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy.

20230206 113334      adam

Remonty w Elektryku

Od wielu lat nasza szkoła przechodzi totalną metamorfozę dotyczącą estetyki budynku, sal lekcyjnych, holi, łazienek. Wiele remontów odbyło się w letnie wakacje 2022 r. Poniżej kilka zdjęć obrazujących remont holi na parterze, I i II piętrze.

1 2    3
4    5    6

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszego ucznia Elektryka

     Z dumą i radością informujemy o kolejnym sukcesie ucznia Elektryka. Michał Kozłowski z klasy 2bc znalazł się w gronie najlepszych uczniów z całej Polski wyróżnionych Stypendium Premiera na rok szkolny 2021/2022. Michał otrzymał świadectwo z wyróżnieniem oraz uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole.
Stypendium Premiera jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów odznaczających się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Każdego roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpływa ok. 2 tys. wniosków o przyznanie takiego tego wyróżnienia, prezentujących sylwetki uczniów, którzy mogą pochwalić się znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji. Wyróżnieni uczniowie otrzymują jednorazowo 3000 zł. Gratulujemy Michałowi i życzymy Mu dalszych sukcesów !
IMG 20221012 180939

 images

 

 

670 latbyd

el12