• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Wielki sukces !!!

Nasz nauczyciel dr hab. inż. Adam Mazurkiewicz, prof. PBŚ, otrzymał srebrny medal za wynalazek zaprezentowany na targach IPITEx 2023 w Bangkoku.

Od 2 do 6 lutego pracownicy Politechniki Bydgoskiej wzięli udział w targach IPITEx 2023 w Bangkoku w Tajlandii. Wynalazek prof. Adama Mazurkiewicza nagrodzony srebrnym medalem nosi tytuł: "Tribometer for measuring the coefficient of friction of materials, biomaterials and tissues".

Adam Mazurkiewicz jest profesorem Politechniki Bydgoskiej. Pracuje w Katedrze Podstaw Konstrukcji Maszyn i Inżynierii Biomedycznej i w Zespołe Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy.

20230206 113334      adam

Remonty w Elektryku

Od wielu lat nasza szkoła przechodzi totalną metamorfozę dotyczącą estetyki budynku, sal lekcyjnych, holi, łazienek. Wiele remontów odbyło się w letnie wakacje 2022 r. Poniżej kilka zdjęć obrazujących remont holi na parterze, I i II piętrze.

1 2    3
4    5    6

Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszego ucznia Elektryka

     Z dumą i radością informujemy o kolejnym sukcesie ucznia Elektryka. Michał Kozłowski z klasy 2bc znalazł się w gronie najlepszych uczniów z całej Polski wyróżnionych Stypendium Premiera na rok szkolny 2021/2022. Michał otrzymał świadectwo z wyróżnieniem oraz uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole.
Stypendium Premiera jest jedną z form wyrażenia uznania dla uczniów odznaczających się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi. Każdego roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpływa ok. 2 tys. wniosków o przyznanie takiego tego wyróżnienia, prezentujących sylwetki uczniów, którzy mogą pochwalić się znakomitymi wynikami w różnorodnych dziedzinach edukacji. Wyróżnieni uczniowie otrzymują jednorazowo 3000 zł. Gratulujemy Michałowi i życzymy Mu dalszych sukcesów !
IMG 20221012 180939

Korekta adresu e-mailowego do wysyłania prac na Konkurs Plakatowy SEP

Proszę poinformować osoby biorące udział w Konkursie Plakatowym o niewłaściwym adresie e‑mailowym znajdującym się w regulaminie Konkursu. Podany adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. jest nieaktywny. Prace i kartę zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Praca powinna być opatrzona godłem (godło to ciąg znaków lub znak graficzny, które nie pozwalają na identyfikację autora pracy). Dane identyfikujące autora wraz z godłem powinny być umieszczone w karcie zgłoszenia.

Przykład

Konkurs Plakatowy SEP - mrówek

Konkurs Plakatowy SEP – wymagane

mrówek – godło uczestnika konkursu

         Mariusz Zaorski

 images

 

 

670 latbyd

el12