• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakat A4 promocja 20231

Pierwsze miejsce gazetki Ftyka Elektryka & Uczniak


17 listopada 2014 roku w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Nauczycieli miała miejsce uroczystość podsumowania XXII Wojewódzkiego Konkursu Gazetek Szkolnych. Zaproszeni goście i zespoły redakcyjne wraz z opiekunami przybyły do sali  konferencyjnej, gdzie miało miejsce wręczenie przyznanych przez komisję konkursową nagród.
Fundatorami nagród byli: Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski oraz dyrektor KP CEN pani Mariola Cyganek.
W tegorocznym konkursie w kategorii szkół ponadgimazjanych pierwsze miejsce zajęła nasza gazetka Ftyka Elektryka & Uczniak, na drugim miejscu uplasowało się Liceum Ogólnokształcące ze Żnina, natomiast trzecie miejsce zajęło I Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy.
Takie wyróżnienie spotyka nas po raz trzeci, co świadczy o wysokim poziomie merytorycznym i technicznym gazetki.
Jest to wspaniały prezent w 25 rocznicę istnienia naszej gazetki! O historii naszej gazetki przeczytacie w następnym numerze.


Dziękujemy za wspólne 25 lat!

 

Kolejny z rzędu sukces Gazetki!

Po raz kolejny gazetka szkolna "Ftyka Elektryka" zajęła pierwsze miejsce w XXI Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych! Jest to niebywałe wyróżnienie, które pozwoli dalej rozwijać nam gazetkę. Dziękujemy wszystkim z Zespołu Redakcyjnego oraz Wam, drodzy Czytelnicy, bo to dla Was robimy "Ftykę"!

 

Sukces gazetki

Redakcja naszej gazetki odniosła ogromny sukces! 12 listopada 2012 odbyło się rozstrzygnięcie XX Regionalnego Konkursu Gazetek Szkolnych, na którym okazało się, że zdeklasowaliśmy wszystkie gazetki w naszym regionie.

Nagroda za gazetkę

Nasza gazetka, po raz kolejny, została nagrodzona  w Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych. Zajęliśmy II miejsce, co jest dla zespołu dużym sukcesem. W nagrodę otrzymaliśmy grant oświatowy, a pieniądze z niego przeznaczymy na unowocześnienie bazy technicznej redakcji.

Warsztaty dziennikarskie

Członkowie redakcji gazetki szkolnej wzięli udział w warsztatach dziennikarskich, zorganizowanych przez Urząd Promocji Miasta. Warsztaty były poświęcone reklamie.

DSC00433

Więcej artykułów…

 images

 

 

670 latbyd

el12