• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra” 2020

6 listopada 2020 roku odbyły się zawody I stopnia Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Z nieoficjalnej informacji wynika, że 4 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu okręgowego.  Gratulacje dla Klaudiusza Ciesielskiego, Antoniego Gawłowskiego, Adama Rode i Tomasza Straszewskiego, uczniów klasy 4Tc. W świetle informacji o wynikach uzyskanych w OWT można klasę 4Tc nazwać olimpijską.

Olimpiada Wiedzy Technicznej 2020

Z wielką satysfakcją informuję, że pięciu uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Technicznej.

Serdeczne gratulacja dla Pawła Chudzyńskiego, Klaudiusza Ciesielskiego, Antoniego Gawłowskiego, Tomasza Straszewskiego i Adama Zawady. Wszyscy są uczniami klasy 4Tc.

Konkurs fotograficzny CZŁOWIEK - ELEKTRYCZNOŚĆ

Oddział Radomski Stowarzyszenia Elektryków Polskich im. Wł. Krukowskiego ogłasza VII edycję konkursu fotograficznego „Człowiek – Elektryczność”.

Celem konkursu jest ukazanie (w formie fotografii) relacji pomiędzy współczesnym społeczeństwem, człowiekiem a szeroko pojętą dziedziną techniki związanej z elektryką, poruszającej aspekty postępu technologicznego, współistnienia przemysłu i środowiska naturalnego, życia ludzkiego w dobie postępu technologicznego, historii i rozwoju elektryczności.

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny...

Wyjazd do Poznania na konkurs "MOC NA START"

Uczniowie klasy 2 technikum Energetycznego wzięli udział w Konkursie MOC NA START, który odbył się 11 grudnia w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.  

Organizatorem tego konkursu była ENEA S.A.

W konkursie o stypendium ENEA brało udział 19 drużyn, a zadaniem każdej z nich, było przedstawienie wizji energetyki przyszłości.

Czytaj więcej: Wyjazd do Poznania na...

Olimpiada Wiedzy Technicznej

Miło nam poinformować, że do zawodów II stopnia (okręgowych) 46. Olimpiady Wiedzy Technicznej zakwalifikowali się: Tomasz Straszewski kl. 3Tc oraz Kacper Golnik kl. 4Ta.

Życzymy dalszych sukcesów!

 images

 

 

el12

670 latbyd