• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Harmonogram Konkursów Szkolnych
i Międzyszkolnych 2011/2012

L.P.

NAZWA KONKURSU

TERMIN

ORGANIZATOR

Talenty Elektryka i Konkurs Taneczny

październik

Samorząd Szkolny,

Dorota Lewandowska

Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

październik/
listopad

A. Drażdżewska
- Nasiadek
D. Madziar

Konkursy na Halloween

październik

Nauczyciele języka angielskiego

Konkurs poetycki i plastyczny związany z obchodami 11 listopada

listopad

 

A. Chamier- Gliszczyńska

Konkurs ortograficzny dla gimnazjum

listopad

K. Majewska

Konkurs ortograficzny dla gimnazjum

listopad

M. Swiniarska

Mistrz języka polskiego dla gimnazjalistów

listopad

K. Strehlke

V Bydgoski Konkurs -
”My Little Comic Book”

grudzień

Komisja Języka Angielskiego

Konkurs na najpiękniejszy witraż

grudzień

J. Flicińska

Konkurs o zwierzętach domowych

I semestr

B. Żołnowska

D. Madziar

Konkurs krasomówczy

marzec

M. Mikołajczak

M. Swiniarska

Kangur – konkurs matematyczny

marzec

R. Kowalska
K. Piotrowska

Wybory Miss Szkoły

marzec

K. Majewska

Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji A. Osieckiej

marzec

A. Imbierowicz
K. Strehlke

Konkurs międzyszkolny
„Urodziny Miasta nad Brdą”

kwiecień

Komisja Humanistyczna

Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chłopców gimnazjum i szkoły średniej
ORLIK 2011

kwiecień - czerwiec 

S. Lewandowski

Mistrzostwa Zespołu Szkół nr 12
w pływaniu

maj/czerwiec

Komisja WF

Regionalny Konkurs Gazetek Szkolnych

czerwiec

A. Michalska

P. Laskowski

„Logika Elektryka” (kl. I technikum)

1 czerwca

K. Piotrowska

J. Laskowska

M. Zaorski

Sportowe Mistrzostwa Szkoły
w piłce siatkowej, koszykowej i nożnej

II semestr

S. Lewandowski

Konkurs Ogólnopolski –
„Młodzież na morzu”

II semestr

J. Nagórska

Konkursy fotograficzne

cały rok

B. Lisowska

Liga zadaniowa

cały rok
wg.harmonogramu

R. Kowalska

Konkurs matematyczno- sportowy
dla klas pierwszych

wg. ustaleń organizatora

A. Stramel,
A. Szczurowska,

Komisja W-F

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej
i Elektronicznej „Euroelektra”

wg. ustaleń organizatora

M. Zaorski

Konkurs kuratoryjny z fizyki

wg. ustaleń organizatora

E. Umińska,

J. Flicińska

Konkurs ogólnopolski „Multitest”
z biologii

wg. ustaleń organizatora

B. Żołnowska

Konkurs ogólnopolski „Multitest” z fizyki

wg. ustaleń organizatora

J. Flicińska
E. Umińska

EUKLIDES

wg. ustaleń organizatora

Komisja Matematyczna

Konkurs kuratoryjny z biologii

wg. ustaleń organizatora

B. Żołnowska

D. Madziar

Konkurs kuratoryjny z chemii

wg. ustaleń organizatora

M. Siwka

Konkurs na prezentację multimedialną- ciekawostki techniczne

wg. ustaleń organizatora

J. Flicińska

Konkurs na prezentację multimedialną- ciekawostki astronomiczne

wg. ustaleń organizatora

E. Umińska

Konkurs na statuetki- złote serce, usta, kosa

II semestr

J. Flicińska

 

 

 

 

 


Norma PRO

Partnerzy:

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k