• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

Projekt społeczny „Wiek na Rozwój”

Przedstawiamy Wam projekt, w którym działamy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej i chcemy zachęcić was do współpracy.

Zwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Witam,

Biorąc udział w Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” rozpocząłem projekt społeczny „Wiek na Rozwój”. Zajmujemy się tematyką pomocy w wyborze drogi dalszego kształcenia zarówno ósmoklasistom, maturzystom oraz osobom starszym. Nasza działalność polega na prowadzeniu strony internetowej, grupy na Facebooku oraz przeprowadzaniu jednogodzinnych webinariów dla uczniów klas ósmych w ramach zajęć lekcyjnych. W ten sposób możemy przy okazji promować naszą szkołę i zapewnić zainteresowanie wśród przyszłych uczniów. Projekt aktualnie prowadzony jest przez dwóch uczniów Pawła Cięszkiego oraz przewodniczącego szkoły Pawła Kamińskiego. Chcemy by nasza działalność była oficjalnie zaliczana jako działalność uczniów ZSELEK oraz objęta patronatem szkoły. Dostaliśmy już wsparcie od pani Anny Wojtysiak -Topolskiej, która zaproponowała nam nieoficjalną opiekę nad projektem.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz organizatorów projektu:

https://wiek-na-rozwoj.wixsite.com/wnr1

https://www.youtube.com/watch?v=LYEt0sKiiG0&feature=emb_logo

Zapraszam do sprawdzenia co możecie zdziałać!!!

Paweł Cięszki

Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego

          30 września 2020 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je tygodniowa kampania wyborcza. Kandydatów na urząd Przewodniczącego Samorządu Szklnego w tym roku było trzech: Paulina Wiecka z klasy 2C, Antoni Gawłowski z klasy 4TC i Paweł Kamiński z klasy 2A. Odbyły się również jednocześnie wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydatem był tylko jeden uczeń – Krystian Mikołajczyk z klasy 2A. Głosowanie odbyło się na godzinach wychowawczych, podczas których klasy kolejno przychodziły do komisji wyborczych zlokalizowanych po jednej na każdym piętrze.

         Na stanowisko Przewodniczącego wybrany został Paweł Kamiński z klasy 2A. Na drugim miejscu znalazł się Antoni Gawłowski z 4TC, który będzie piastował funkcję wiceprzewodniczącego. Członkiem Rady Samorządu Uczniowskiego bezkonkurencyjnie został Krystian Mikołajczyk z klasy 2A. Frekwencja podczas wyborów wyniosła 40%. Zaprzysiężenie nowego składu Samorządu odbędzie się 14 października 2020 roku, podczas uroczystości związanych z Dniem Edukacji Narodowej.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Paweł Kamiński

Zdjęcia poniżej

Czytaj więcej: Wybory do Prezydium...

Podkategorie

 images

 

 

670 latbyd

el12