• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Przedstawiamy Wam projekt, w którym działamy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas więcej i chcemy zachęcić was do współpracy.

Zwolnieni z Teorii to praktyczna ogólnopolska olimpiada dla szkół średnich, w ramach której uczniowie sami realizują projekty społeczne. Zdobywają przy tym praktyczne umiejętności potrzebne na rynku pracy, uczą się zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji, rozwiązywania problemów oraz zdobywają międzynarodowe certyfikaty pomocne przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.

Witam,

Biorąc udział w Olimpiadzie „Zwolnieni z Teorii” rozpocząłem projekt społeczny „Wiek na Rozwój”. Zajmujemy się tematyką pomocy w wyborze drogi dalszego kształcenia zarówno ósmoklasistom, maturzystom oraz osobom starszym. Nasza działalność polega na prowadzeniu strony internetowej, grupy na Facebooku oraz przeprowadzaniu jednogodzinnych webinariów dla uczniów klas ósmych w ramach zajęć lekcyjnych. W ten sposób możemy przy okazji promować naszą szkołę i zapewnić zainteresowanie wśród przyszłych uczniów. Projekt aktualnie prowadzony jest przez dwóch uczniów Pawła Cięszkiego oraz przewodniczącego szkoły Pawła Kamińskiego. Chcemy by nasza działalność była oficjalnie zaliczana jako działalność uczniów ZSELEK oraz objęta patronatem szkoły. Dostaliśmy już wsparcie od pani Anny Wojtysiak -Topolskiej, która zaproponowała nam nieoficjalną opiekę nad projektem.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę oraz organizatorów projektu:

https://wiek-na-rozwoj.wixsite.com/wnr1

https://www.youtube.com/watch?v=LYEt0sKiiG0&feature=emb_logo

Zapraszam do sprawdzenia co możecie zdziałać!!!

Paweł Cięszki


 images

 

 

670 latbyd

el12