• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

          9 kwietnia 2022 r. podczas Drzwi Otwartych szkoły rozegraliśmy finałowe spotkania 3 najlepszych drużyn w PIŁCE SIATKOWEJ. W systemie każdy z każdym zmierzyli się zwycięzcy pierwszych, drugich i trzecich klas.

I miejsce zajęła klasa 3Tbc w składzie: Konrad Demski, Rafał Paczkowski, Klaudiusz Kwaśniewski, Szymon Cieśla, Łukasz Mróz, Anna Radoła, Marcelina Zych, Maksymilian Marynowski, Dawid Kiciński, Gracjan Spodziński.

II miejsce wywalczyła reprezentacja klasy 1bc w składzie: Szymon Witek, Jakub Kluza, Hubert Zdrojewski, Patryk Kowalewski, Amadeusz Januchowski, Bartłomiej Lech, Kacper Grzeszczyk, Igor Pomianowski, Mikołaj Gorczyński, Michał Kozłowski.

III miejsce po zaciętej rywalizacji zajęli chłopcy z klasy 2a: Jakub Przybylski, Kamil Szkudlarek, Piotr Wójcik, Oliwier Kurlandt, Filip Bujak, Bartek Pięta, Kacper Urban, Kamil Szapował, Eryk Kwiatkowski, Krystian Miszczak.

Na boisku panowała atmosfera sportowej rywalizacji, wzajemnego szacunku, wspólnej zabawy i integracji. Dlatego też rozgrywki międzyklasowe w 3 dyscyplinach sportu wpisały się na stałe w kalendarz imprez sportowych w ZSElek.

IMG 20220409 WA0010 final3
final1 final2

 images

 

 

670 latbyd

el12