• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

Wagary w biegu😊!!!

W pierwszym dniu wiosny 19 uczniów naszej szkoły zamiast siedzieć w ławkach wzięło udział w biegu na dystansie 3000m w Myślęcinku. Bieg po raz VII organizował bydgoski Ekonomik pod hasłem: "Ekonomik biega z naturą". W imprezie wzięło udział około 400 uczniów bydgoskich szkół podstawowych i średnich. Piękna słoneczna pogoda, świetna organizacja i dobra atmosfera sprawiły, że miło i aktywnie spędziliśmy pierwszy wiosenny dzień. Słodki poczęstunek i loteria, w której 4 naszych uczniów wygrało nagrody spowodowały wiele pozytywnych emocji. Na IV miejscu bieg na 3000 m ukończył uczeń klasy 3C Franciszek Donarski. Czyli 3 zawodników KS Zawisza i NASZ Franek!!!

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom!!!

Biegali z naturą: Franciszek Donarski, Patryk Mikołajczyk, Kacper Makowski, Klaudiusz Kwaśniewski, Adam Birkholz, Paweł Kamiński, Bartłomiej Lech, Bartosz Olszewski, Maciej Wojtysiak, Patryk Jarocha, Patryk Kowalewski, Jakub Kluza, Kacper Grzeszczyk, Igor Pomianowski, Filip Jarzembski, Patryk Ugorek, Norbert Dadok, Szymon Cieśla, Maksymilian Marynowski.

Dumni wuefiści Elektryka😊

biegi 06  biegi 05
biegi 01 biegi 02
biegi 03 biegi 04

 images

 

 

670 latbyd

el12