• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakatA5 2024v3

       Otwarta sala gimnastyczna, sport bez barier, ulubione zadania w formie rywalizacji, muzyka, uśmiech, dobra zabawa! Kierując się tym przesłaniem nauczyciele wychowania fizycznego w ZSElek organizują co miesiąc AKTYWNĄ PRZERWĘ dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Uczniowie w tym roku szkolnym rywalizowali w żonglerce piłką nożną, w planku (w podporze przodem na przedramionach), w rzutach do kosza. W kwietniu nadszedł czas zmierzyć się z siłą mięśni ramion i obręczy barkowej. Zwis na drążku nachwytem z utrzymaniem brody ponad drążkiem to zadanie bardzo trudne. Do rywalizacji stanęło 20 chętnych uczniów. Najdłużej w zwisie utrzymali się:

I miejsce - Oliwier Kurlandt z klasy 2a z czasem 1,16,00,

II miejsce – Mikołaj Bus z klasy 2a z czasem 0,50,47,

III miejsce – Karol Mielniczak z klasy 4Tbc z czasem 0,49,90,

IV miejsce – Dawid Borowicz z klasy 3Ta z czasem 0,46,11,

V miejsce – Bartek Lech z klasy 1bc z czasem 0,45,11.

Serdecznie gratulujemy! Kolejna aktywna przerwa odbędzie się w maju. Uczniowie zmierzą się wykonując pompki.

aktywna2

aktywna1 aktywna3

 images

 

 

670 latbyd

el12