• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

 

Drzwi otwarte 20 kwietnia 2024 r.
9.00-13.00
Bydgoszcz ul. Stawowa 41

 

plakat A4 promocja 20231

Jak zwykle w ostatni wtorek miesiąca podczas długiej przerwy uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych rywalizowali ze sobą w małej, niekonwencjonalnej dyscyplinie sportu. Tym razem wykonywali rzuty do kosza. W rywalizacji wzięło udział 19 uczniów.

Wyniki w czołówce rywalizacji przedstawiają się następująco:

Miejsce I Wiktor Adamski z klasy 2bc

Miejsce II Dominik Kolczewski z klasy 2bc

Miejsce III Michał Pawłowski z klasy 3Ta

Miejsce IV Jakub Chołuj z klasy 3Ta

Miejsce V Korneliusz Wodyński z klasy 1Ba

Serdecznie wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Zawody wtorkowe odbywają się w cyklu imprez pod hasłem Aktywna Przerwa organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Kolejne szkolne mistrzostwa z tego cyklu odbędą się we wtorek grudnia podczas dużej przerwy i tym razem zaprosimy do rywalizacji wszystkich, którzy świetnie odbijają piłkę siatkową.

przerwa


 images

 

 

670 latbyd

el12