• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

28.09.2018r nasza szkoła uczestniczyła w akcji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia organizowanego pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

      W tym roku do akcji zgłosiło się 4579 szkół z całego świat, w tym aż 4299 z Polski. Akcja, której celem było zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia organizowana była w szkole już po raz drugi. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów. W rolę egzaminatorów wcieliły się uczennice klasy 3B gimnazjum, które z satysfakcją wydawały certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Egzaminy cieszyły się dużym powodzeniem zarówno uczniów gimnazjum jak i technikum.

tabliczka01 tabliczka02 tabliczka03 tabliczka04

 

Tabliczka


Norma PRO

Partnerzy:

Norma_PRO
logo_bmt_corel
wzl-now
megazec
akademia-el12
famor
logo_jurex
atelbud_logo4
pse_polnoc
pesa_logo
kpec_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_operator
logo_dka_pl
margott
megapol
tf_kable
elmontaz_bg_logo_czerwone
energomiar

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k