• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

28.09.2018r nasza szkoła uczestniczyła w akcji VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia organizowanego pod hasłem:

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

      W tym roku do akcji zgłosiło się 4579 szkół z całego świat, w tym aż 4299 z Polski. Akcja, której celem było zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia organizowana była w szkole już po raz drugi. „Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była w niecodzienny sposób – podczas krótkich egzaminów. W rolę egzaminatorów wcieliły się uczennice klasy 3B gimnazjum, które z satysfakcją wydawały certyfikaty Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Egzaminy cieszyły się dużym powodzeniem zarówno uczniów gimnazjum jak i technikum.

tabliczka01 tabliczka02 tabliczka03 tabliczka04

 

Tabliczka


 images

 

 

670 latbyd

el12