• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Uczeń z klasy 1Tb Piotr Liszewski został finalistą międzyszkolnego  konkursu "BYDGOSZCZ ZDROWA, WOLNA OD NAŁOGÓW IV – Uciekaj przed uzależnieniem", organizowanym przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Bydgoszczy. Podczas Forum Naukowego 25 października 2018 r. w auli Bydgoskiej Szkoły Wyższej przedstawił w poruszjący sposób aspekt prawidłowych zachowań prozdrowotnych ze szczególnym uwzględnieniem zagrozeń używkami, zdobywając II miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Gratulacje dla Piotra !

opiekun: Anna Drażdżewska-Nasiadek

uzaleznienia02

uzaleznienia01 uzaleznienia03

Norma PRO

Partnerzy:

kpec_logo
Norma_PRO
famor
akademia-el12
logo_jurex
energomiar
pesa_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
megazec
wzl-now
logo_operator
pse_polnoc
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_bmt_corel
tf_kable
margott
megapol
atelbud_logo4
logo_dka_pl

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k