• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

     Z okazji Dnia Języków Obcych przedstawiciele klas technikum wzięli udział w konkursie „Z językami na wesoło”. Zadania konkursowe dotyczyły ciekawostek kulturowych na temat różnych państw, powiedzeń, znajomości  flag narodowych (tutaj uczestnicy mieli okazje wykazać się również  talentem plastycznym ;) sprawdzono umiejętność rozpoznawania różnych języków obcych, ponadto pojawił się też akcent geograficzny.

Wyniki konkursu:

I miejsce klasa  IV TA

II miejsce klasa IV TB

III miejsce II TA

Gratulujemy!

Wszystkim  uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorzy,

Joanna Słowiow, Agnieszka Chojnacka

konkurs1 konkurs2
konkurs3 konkurs4

Partnerzy:

Jakości powietrza:

 images

 

 

el12

  

novatica pion k

670 latbyd