• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

        26 maja 2017 roku o godzinie 12.00  w Zespół Szkół nr 12 w Bydgoszczy odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki do tekstów Agnieszki Osieckiej  „Listy Śpiewające”. Honorowy patronat konkursu objęła fundacja Okularnicy z Warszawy oraz Euro Poseł Janusz Zemke. Patronat medialny nad konkursem objęła ponownie TVP Bydgoszcz. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych. Każdy z uczestników zaprezentował własną interpretację piosenki do tekstu Agnieszki Osieckiej. Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsorów. Dzięki sponsorom, każdy uczestnik otrzymał upominek.

 

Wyniki konkursu: Kategoria –szkoły ponadpodstawowe :

Grand Prix- wycieczka do Brukseli zdobyła Marcelina Bociek

I miejsce  -Justyna Rogalska

II miejsce – Katarzyna Stachowicz

Kategoria- gimnazjum

I miejsce-  Aleksandra Matyka

II miejsce – Lila Lange

III miejsce – Vanessa Włodarczyk

Wyróżnienie- Aleksander Hurianov

 

Kategoria – szkoła podstawowa

I miejsce – Aleksandra Kąkolewska

II miejsce – Oliwia Szczepaniak

III miejsce – Antonina Stranz

Wyróżnienie – Tobiasz Przybysz

Gratulujemy!

osiecka01 osiecka02 osiecka03
osiecka04 osiecka05 osiecka06
osiecka07 osiecka08 osiecka09

 images

 

 

670 latbyd

el12