• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Z okazji Dnia Języków Obcych w dniu 26 września 2017 uczniowie gimnazjum mieli za zadanie przedstawić w formie plakatu oraz ustnej prezentacji jeden z krajów Unii Europejskiej. Dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawostek dotyczących różnych dziedzin m.in. kultury, historii, geografii, obyczajów tych krajów. Wśród klas drugich zwyciężyła klasa 2b prezentująca Grecję, a najlepszą prezentację spośród klas trzecich zaprezentowała klasa 3b prezentująca Francję, która dodatkowo zaskoczyła zarówno jury, jak i publiczność własnoręcznie upieczonymi ciasteczkami francuskimi  :)

Podczas lekcji  języków obcych wielu emocji dostarczyły uczniom potyczki na platformie KAHOOT, podczas których dowiedzieli się, co w innych językach oznaczają różne polskie wyrazy. Do zabawy zaprosiliśmy także nauczycieli, którzy losując karteczki ze słowami zgadywali, z jakich języków się one wywodzą.

Organizatorzy: nauczyciele Komisji Lingwistycznej

jobce02  jobce03  jobce04 jobce05
jobce06 jobce07 jobce08 jobce01

 images

 

 

670 latbyd

el12