• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Informujemy, iż 30. 04. 2021 r. wszyscy ukończycie z sukcesem Szkołę i zostaniecie Absolwentami. GRATULUJEMY!

Tradycyjna uroczystość zakończenia zajęć w roku szkolnym 2020-2021, podczas której wręczone byłyby Wam świadectwa ukończenia szkoły, niestety nie odbędzie się.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację związaną z czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, świadectwa tegorocznym Absolwentom zostaną wręczone według indywidualnych harmonogramów 30. 04. 2021 r., które roześlą wychowawcy klas przez e-dziennik.

Ogólny harmonogram odbioru świadectw ukończenia szkoły:

klasa 4Ta - godz. 12.30, wejście do łącznika przy sali gimnastycznej,

klasa 4Tb - godz. 11.30, tylne wejście do sali gimnastycznej,

klasa 4Tc - godz. 10.30, wejście do łącznika przy sali gimnastycznej.

Drodzy Absolwenci, proszę zgłaszać się o określonej indywidualnym harmonogramem godzinie z dowodem tożsamości i własnym długopisem. Obowiązkowe jest posiadanie maseczki i jednorazowych rękawiczek. Proszę zachowywać dystans.


 images

 

 

670 latbyd

el12