• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

ORGANIZACJA ZAJĘĆ OD 19. 04. 2021 R. DO 23. 04. 2021 R.:

1. Klasy: 1a, 1bc, 1Ba, 2a, 2b, 2c, 2Ba, 2Ta, 2Tbc - PRACUJĄ WYŁĄCZNIE ON-LINE NA PLATFORMIE MICROSOFT TEAMS (WARSZTATY W ZSM NR 2 NA UL. BARWNEJ TAKŻE ON-LINE).
2. Klasy: 3Ta, 3Tbc, 4Ta, 4Tb, 4Tc - PRZEDMIOTY OGÓLNOKSZTAŁCĄCE ORAZ ZAWODOWE TEORETYCZNE ODBYWAJĄ ON-LINE NA PLATFORMIE MICROSOFT TEAMS, A PRZEDMIOTY ZAWODOWE PRAKTYCZNE STACJONARNIE W SZKOLE. ZAJĘCIA Z UTP SĄ PRZENIESIONE DO SZKOŁY.
3. Zajęcia będą się odbywać zgodnie z planem lekcji, który w weekend pojawi się w e-dzienniku.
4. Zajęcia będą prowadzone w reżimie sanitarnym. Obowiązuje zakrywanie ust i nosa na terenie szkoły (z wyjątkiem lekcji i zgody nauczyciela na odkrycie), systematyczne mycie i dezynfekcja rąk oraz zachowywanie dystansu.


 images

 

 

670 latbyd

el12