• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

W piątek 15 marca 2019r. w naszej szkole już po raz XVIII odbyło się Bydgoskie Seminarium Ekologiczne. W tym roku hasło przewodnie to: "Korzyści i zagrożenia wynikające z istnienia stopni wodnych na polskich rzekach”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Maja Wołodko i Weronika Zakrzewska z klasy 3B.

Osoby, które zostały nagrodzone to:

I miejsce – Jan Ciemnoczołowski, z Gimnazjum nr 48

II miejsce – Aleksandra Rozmarynowska, z Gimnazjum nr 48

III miejsce – Maja Wołodko, z Gimnazjum nr 35

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia oraz podziękowania za uczestnictwo.

W uroczystości szkolnej uczestniczyli także zaproszeni goście z Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Dla uczestników spotkania zorganizowano zwiedzanie nowoczesnych pracowni zawodowych naszego technikum.

Każdy uczestnik spotkania został nagrodzony, dzięki sponsorom konkursu: Wojewódzkiemu Funduszowi Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu, Uniwersytetowi Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (Instytut Geografii) oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkół nr 12 w Bydgoszczy.

Organizatorami XVIII Bydgoskiego Seminarium Ekologicznego była Komisja Przedmiotów Przyrodniczych ZS nr 12.

sem ekolog01 sem ekolog02 sem ekolog03
sem ekolog04 sem ekolog05 sem ekolog06

 images

 

 

670 latbyd

el12