• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

19 października 2018 w ZS nr 12 odbył się pierwszy etap Olimpiady Wiedzy Technicznej. Do konkursu przystąpili: Balcer Kamil, Białobrzeska Barbara, Birkholz Paweł, Gbiorczyk Izabela, Górecki Filip, Klajbor Kacper, Kujawa Damian, Lipiński Bartosz, Lipkowski Mateusz, Nita Krystian, Spiong Kamil, Szydłowski Rafał, Trela Natalia, Wawrzon Szymon, Wierzycki Daniel, Wojciechowski Stanisław, Żarnowski Karol. Decyzją Kujawsko-Pomorskiego Komitetu Olimpiady Wiedzy Technicznej do II etapu olimpiady w grupie elektryczno-elektronicznej zakwalifikowało się dwoje uczniów - Białobrzeska Barbara i Żarnowski Karol.

Opiekun konkursu

Mariusz Zaorski


Norma PRO

Partnerzy:

Norma_PRO
pse_polnoc
logo_jurex
tf_kable
megapol
megazec
logo_operator
akademia-el12
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
famor
logo_bmt_corel
elmontaz_bg_logo_czerwone
energomiar
logo_dka_pl
atelbud_logo4
margott
wzl-now
pesa_logo
kpec_logo

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k