• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Nasza szkoła po raz piąty wzięła udział w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”, organizowanym przez Państwową Inspekcję  Pracy. Zajęcia dotyczyły przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwieńczeniem programu  było wzięcie przez uczniów udziału w konkursie ogólnopolskim „Poznaj swoje  prawa w pracy”.

Z etapu szkolnego, który odbył się  w dniu 23.11.2018 r. zwycięsko wyszli :

1.Tomasz Straszewski (2TC)

2. Jarosław Wieprzycki (4TC).

 Teraz będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym. Mamy nadzieję, że będzie to występ równie udany co zeszłoroczny, kiedy to nasza uczennica Sara Mąka zajęła miejsce I i reprezentowała nas w finale w Warszawie.

 Życzymy sukcesu i trzymamy kciuki.

Anita Górecka


 images

 

 

670 latbyd

el12