• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Nasza szkoła po raz piąty wzięła udział w programie edukacyjnym „Kultura bezpieczeństwa”, organizowanym przez Państwową Inspekcję  Pracy. Zajęcia dotyczyły przepisów prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Zwieńczeniem programu  było wzięcie przez uczniów udziału w konkursie ogólnopolskim „Poznaj swoje  prawa w pracy”.

Z etapu szkolnego, który odbył się  w dniu 23.11.2018 r. zwycięsko wyszli :

1.Tomasz Straszewski (2TC)

2. Jarosław Wieprzycki (4TC).

 Teraz będą reprezentować naszą szkołę w etapie regionalnym. Mamy nadzieję, że będzie to występ równie udany co zeszłoroczny, kiedy to nasza uczennica Sara Mąka zajęła miejsce I i reprezentowała nas w finale w Warszawie.

 Życzymy sukcesu i trzymamy kciuki.

Anita Górecka


Norma PRO

Partnerzy:

wzl-now
pesa_logo
megapol
kpec_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
akademia-el12
atelbud_logo4
pse_polnoc
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_dka_pl
famor
logo_operator
Norma_PRO
energomiar
logo_jurex
tf_kable
megazec
logo_bmt_corel
margott

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k