• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

10 stycznia 2017 roku, już po raz  XIX-ty nasza szkoła gościła uczestników drugiego etapu ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. W grupie elektronicznej wzięło udział 10 uczniów,  teleinformatycznej 12 uczniów, elektrycznej 4 uczniów, w tym z Technikum Elektryczno-Energetycznego w ZS nr 12: Grzegorz Dolatowski, Sebastian Kuczkowski, Mateusz Maćkowiak, Anna Zalewska. Gratulacje. Wyniki 10 lutego.

Pani Anna Zalewska i Pan Paweł Januchowski, dwójka naszych stypendystów, reprezentowała nasze technikum w drugim etapie XLIII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Szczególne gratulacje.

euroelektra1 euroelektra2 euroelektra3
euroelektra4 euroelektra5 euroelektra6

 images

 

 

670 latbyd

el12