• baner podstawowy
 • elektryk
 • energetyk
 • sukces
 • chlodnictwo
 • technika
 • dzwigowy
 • branzowa

plakat A4 promocja 20231

ORGANIZACJA WEJŚCIA NA PISEMNE EGZAMINY MATURALNE

04. 05. 2023 r. rozpoczynają się egzaminy maturalne, które potrwają w Zespole Szkół Elektrycznych do 19. 05. 2023 r.

 

PROSIMY, ABY BEZWZGLĘDNIE STOSOWAĆ SIĘ DO WYTYCZNYCH I KOMUNIKATÓW,
KTÓRE POJAWIAJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY,
ORAZ POLECEŃ CZŁONKÓW SZKOLNEGO ZESPOŁU EGZAMINACYJNEGO!

 1. Zapraszamy wszystkich zdających egzaminy maturalne w każdy dzień egzaminu o godz. 8.25 i 13.25 (język niemiecki PP, filozofia PR) na dziedziniec szkolny przy sali gimnastycznej. Prosimy o punktualne przybycie!
 2. Egzaminy maturalne absolwenci będą zdawać w sali gimnastycznej lub w sali 15a.
 3. O godz. 8.30 i 13.30 (język niemiecki PP, filozofia PR) maturzyści będą wpuszczani do sali gimnastycznej (sali 15a) drzwiami z przodu i z tyłu sali. Na drzwiach będą wisiały listy zdających, którzy wchodzą danymi drzwiami. Proszę wchodzić tylko tymi drzwiami (za okazaniem dowodu tożsamości), na których maturzysta znajdzie swoje imię i nazwisko.
 4. Proszę ustawiać się przed wejściem do sali egzaminacyjnej.
 5. Absolwent może wnieść na salę egzaminacyjną tylko odpowiednie dla danego egzaminu przybory i małą butelkę wody.
 6. Zabrania się wnoszenia do sali egzaminacyjnej telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych. Nie będzie możliwości zdeponowania ich na terenie szkoły.
 7. W przypadku wprowadzenia na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z COVID-19, wszyscy zdający – w zależności od przyjętych rozwiązań prawnych będą mogli lub będą musieli korzystać ze środków bezpieczeństwa osobistego, np. maseczek, płynów dezynfekcyjnych.


 images

 

 

670 latbyd

el12