• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

evsw bar blue pl 01

„A job interview- rozmowa o pracę oczami pracodawcy”

W dniu 16.11.2018 r. w ramach realizacji unijnego projektu pt. „III Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych” w ZS nr 12 odbyło się spotkanie z pracodawcą. Pan Karol Górnowicz, absolwent SGH i od 2017 roku prezes warszawskiej firmy SKRIWARE z rynku high technology, poprowadził dwa zajęcia dla uczniów klas IV i III naszego Technikum.

         Podczas warsztatów nt. „Job interview- rozmowa o pracę oczami pracodawcy”, korzystając z osobistych doświadczeń, w dwóch rolach jako pracownik i pracodawca,  przedstawił uczniom szereg tzw. kompetencji miękkich. Nazwał je „koniecznymi” dla pracy zespołowej oraz bardzo ważnymi dla firmy i pracodawców. Zwrócił też uwagę na zagadnienia: znaczenie dobrze napisanego listu motywacyjnego; przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej i konkurencyjność na rynku pracy.

Podsumowując zajęcia, nasi uczniowie nabyli wiedzę na temat jakie ich kompetencje miękkie wpłyną na pozytywną decyzję pracodawcy o przyjęciu ich do zespołu swoich pracowników.

Opracowała: mgr Ewa Górnowicz- Franczak

#EUVocationalSkills#DiscoverYourTalent

etuz02 etuz03
etuz04 etuz05

 

 

 

 


Norma PRO

Partnerzy:

elmontaz_bg_logo_czerwone
tf_kable
logo_jurex
atelbud_logo4
margott
Norma_PRO
megapol
famor
logo_dka_pl
wzl-now
logo_operator
akademia-el12
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
pesa_logo
megazec
pse_polnoc
logo_bmt_corel
energomiar
kpec_logo

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k