• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Uwaga!!!

Rusza rekrutacja na wyjazd na praktykę zagraniczną do Portugalii w ramach programu Erasmus+. Termin składania formularzy aplikacyjnych mija 28.09.2018r. . Podania należy składać do gabinetu pani wicedyrektor Izabeli Macko. Dokumenty aplikacyjne znajdują się w zakładce "Dokumenty do pobrania". Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami widniejącymi w gablocie przy bibliotece szkolnej.

Powodzenia w rekrutacji!!!

Komisja ds współpracy z zagranicą


Norma PRO

Partnerzy:

famor
Norma_PRO
margott
pesa_logo
logo_operator
elmontaz_bg_logo_czerwone
kpec_logo
akademia-el12
megapol
logo_dka_pl
wzl-now
megazec
tf_kable
logo_jurex
pse_polnoc
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
energomiar
logo_bmt_corel
atelbud_logo4

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k