• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

  
 UE logo 2
  logo
 Logo elektryka  

Apel Inauguracyjny

II Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Odkryj Swój Talent

Podłącz się do „Elektryka”

Bydgoszcz, 15.11.2017 – 15.12.2017

 

      Dziś, 15 listopada 2017 roku, w Zespole Szkół nr 12 odbył się Apel Inauguracyjny II Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych – inicjatywę Komisji Europejskiej, która ma na celu promocję kształcenia i szkolenia zawodowego. Naszą akcję promocyjną nazwaliśmy „Podłącz się do „Elektryka” . W związku z tym w naszej szkole organizujemy szereg imprez, podczas których głównym celem będzie promowanie szkolnictwa zawodowego w zawodach technik elektryk, technik energetyk, technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik urządzeń dźwigowych.

     Naszymi działaniami chcemy przybliżyć młodym ludziom pracę w konkretnym zawodzie oraz umiejętności, jakie mogą zdobyć. Harmonogram imprez jest już dostępny na stronie internetowej szkoły, na szkolnym profilu Facebook oraz w bibliotece szkolnej. Zachęcamy społeczność szkolną do zapoznania się z tym wykazem i aktywnego uczestnictwa w tych nietypowych wydarzeniach.

      Miło nam również poinformować, że uczeń klasy IVta, Kacper Kusz za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorową postawę w roku szkolnym 2016/2017 został nagrodzony stypendium Prezesa Rady Ministrów. Na dzisiejszym apelu pani dyrektor Wiesława Sraga wręczyła Kacprowi List Gratulacyjny.

      To nie są jedyne wyróżnienia. Już po raz drugi uczniowie klas o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji II tc i III tc, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i wyróżnili się zachowaniem oraz postawą otrzymają stypendia. Wyróżnieni to: Alicja Kaczor, Aleksandra Dończyk, Angelika Bilicka, Jakub Puzewicz, Mateusz Borkowski, Hubert Pilarski, Damian Wróblewski, Michał Kubiak, Kamil Żelaskowski, Dawid Lewandowski i Michał Matysiak.

Gratulujemy!

Odkryj Swój Talent w „Elektryku”!

apel etuz201 apel etuz204 apel etuz203
apel etuz202 apel etuz206 apel etuz207
  apel etuz205  

Norma PRO

Partnerzy:

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k