• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

       Burza z 11 na 12 sierpnia dotknęła m.in. dom rodziny ucznia klasy 4 TB bydgoskiego technikum - Bartosza Mikołajskiego. Rodzina straciła dobytek życia i ciągle mieszka w przyczepie kempingowej. Szkoła zbiera dary. Do ZS nr 12 przy ul. Stawowej 41 przynosić można: wodę mineralną, jedzenie (do szybkiego podgrzania, nie psujące się), chemię gospodarczą, koce, ręczniki. Potrzebne są też ręce do pracy! Przede wszystkim fachowcy. A pieniądze można przelewać na konto: www.zrzutka.pl/5cr8ev We wtorek 12 września ekipa z klasy 4 TB wraz z nauczycielami sama pospieszyła z pomocą.

Na prośbę pani dyrektor Wiesławy Sragi w akcję włączył się Zespół Szkół Budowlanych. W poniedziałek 25 września nauczyciele i uczniowie wymienionej szkoły wykonali posadzki w domu rodziny Mikołajskich.

Nasza szkoła ze zbiórek pieniężnych, od rodziców i uczniów, zakupiła tzw. peksę niezbędną do ogrzewania podłogowego. Należy nadmienić, że Państwo Mikołajscy mają już dach pokryty papą termozgrzewalną, którą w prezencie otrzymali od PGNiGE.

Kolejne podmioty gospodarcze i szkoły włączają się w pomoc Państwu Mikołajskim. Przedsiębiorstwo ARTMET w Bydgoszczy, którego właścicielem jest Mirosław Wilczek, przekazało artykuły AGD. 

Więcej zdjęć na https://www.facebook.com/elektryk.inleipzig/

pomocbartkowi1 pomocbartkowi5 pomocbartkowi6
     

Norma PRO

Partnerzy:

Jakości powietrza:

 images

 

 

el12

  

novatica pion k

670 latbyd