• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

W imieniu Prezydenta Miasta Bydgoszczy p. Rafała Bruskiego zostaliśmy zaproszeni na uroczystą Galę Liderów projektu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna, która odbyła się 17 września 2021 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczy. Wraz z dyrekcją mogliśmy cieszyć się sukcesem naszego ucznia PAWŁA CIĘSZKIEGO z klasy 3B, który odebrał nagrodę KOSTKA w kategorii KREATYWNOŚĆ w ramach IV edycji konkursu. Doceniamy fakt, że mamy ucznia, który swoją postawą inspiruje i nawet w czasie pandemii pozostał aktywny i zaangażowany. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Opiekunowie SU: Katarzyna Majewska i Anna Wojtysiak-Topolska

 

pawełSOIT

 


 images

 

 

670 latbyd

el12