• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

1 września 2021 r. odbędzie się w Zespole Szkół Elektrycznych uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w reżimie sanitarnym. Pracowników szkoły i uczniów obowiązuje zakrywanie nosa i ust (maseczka), zachowanie dystansu 1,5 m oraz dezynfekcja rąk. W sali lekcyjnej, po zajęciu miejsca, można zdjąć maseczkę (za zgodą wychowawcy, nauczyciela).

Wszystkich uczniów klas pierwszych zapraszamy o godz. 9.00 na dziedziniec szkoły, gdzie odbędzie się inauguracja. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych uroczystość zostanie przeniesiona do sali gimnastycznej.

Porządek wejścia do sali gimnastycznej:

  • uczniowie klasy 1a (technicy elektrycy wg listy) i 1Ba (elektrycy) pod opieką wychowawców wchodzą wejściem z przodu sali gimnastycznej,
  • uczniowie klasy 1bc (technicy elektrycy wg listy, technicy energetycy i technicy chłodnictwa i klimatyzacji) pod opieką wychowawcy wchodzą tylnym wejściem.

Po inauguracji odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas w salach: 1a – s. 10, 1bc – s. 17, 1Ba – s. 12a. Po spotkaniu uczniowie opuszczają szkołę wejściem głównym.

Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom tylko podczas uroczystości na dziedzińcu szkoły.

Dla wszystkich uczniów klas drugich i trzecich po sp zaplanowane są o godz. 9.30 spotkania z wychowawcami w salach: 2a – s. 13, 2bc – s. 16, 2Ba – s. 15a (2a, 2bc, 2Ba wchodzą wejściem bocznym przy szatni), a 3a – s. 18, 3b s. 14, 3c – s. 15 (3a, 3b, 3c wchodzą wejściem przy sali gimnastycznej). Uczniowie opuszczają szkołę wejściem głównym.

Uczniowie klas trzecich po gim i czwartych spotykają się o godz. 10.00 z wychowawcami w salach: 3Ta – s. 20, 3Tbc – s. 9, 3Ba – s. 12a (3Ta, 3Tb, 3Ba wchodzą i wychodzą wejściem bocznym przy szatni); 4Ta – s. 21, 4Tbc – s. 19 (4Ta, 4Tbc wchodzą i wychodzą wejściem przy sali gimnastycznej).

2 września 2021 r. rozpoczynają się lekcje w trybie stacjonarnym wg planu lekcji, który ukaże się w e-dzienniku i na stronie szkoły.


 images

 

 

670 latbyd

el12