• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next


erasmus mW dziewiątym i dziesiątym dniu stażu 29-30. 01. 2019 r. w czasie zajęć praktycznych:

  • chłodnicy – łączyli układ elektryczny w urządzeniu chłodniczym,
  • elektrycy – pracowali z programem PROTEUS i symulowali obwody elektryczne,

Proteus Design Suite to pakiet oprogramowania EDA firmy Labcenter Electronics. W jego skład wchodzą aplikacje wspomagające tworzenie schematów układów elektronicznych oraz projektowanie płytek drukowanych. Pakiet umożliwia tworzenie symulacji programowalnych mikrokontrolerów (8051, ARM7, AVR, Motorola PIC), układów analogowych i innych. Posiada wbudowaną bazę podzespołów elektronicznych i zawiera edytor obudów. Umożliwia projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych, zawiera narzędzia służące do automatycznego rozmieszczania elementów i wytyczania ścieżek (autoruting), oferuje podgląd zaprojektowanych płytek w formie wizualizacji 3D.

Dobry fachowiec kreuje europejską przyszłość

(nr projektu: 2018-1-PL01-KA102-049027)

Program: Erasmus+

Sektor: Kształcenie i szkolenia zawodowe

Akcja 1. Mobilność edukacyjna

dzin9 2 dzin9 3 dzin9 1

 

IMG 20190130 WA0005 el IMG 20190130 WA0004 el

Norma PRO

Partnerzy:

tf_kable
megapol
kpec_logo
logo_jurex
wzl-now
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
margott
energomiar
pse_polnoc
logo_bmt_corel
akademia-el12
pesa_logo
logo_dka_pl
logo_operator
atelbud_logo4
famor
Norma_PRO
elmontaz_bg_logo_czerwone
megazec

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k