• baner podstawowy
 • elektryk
 • energetyk
 • sukces
 • chlodnictwo
 • technika
 • dzwigowy
 • branzowa

LOgo Portugalia

        Miło nam poinformować, że zakończyła się rekrutacja I grupy uczniów Technikum Elektryczno-Energetycznego nr 2 im. Jana III Sobieskiego na staż zawodowy do Portugalii w ramach projektu Przyszłością Europy dobry fachowiec. Projekt realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego.

        Grupa I (30 uczniów; po 10 z każdego zawodu – technik elektryk, technik energetyk i technik chłodnictwa i klimatyzacji) pod opieką trzech opiekunów przebywać będzie w Lizbonie w dniach 19. 04. 2020 r. - 02. 05. 2020 r. Koordynatorem wyjazdu został p. Maciej Cierzniewski – kierownik szkolenia praktycznego w ZSE.

Od 07. 01. 2020 r. ruszają zajęcia w ramach przygotowania językowo-kulturowo-pedagogicznego:

 • z języka angielskiego zawodowego,
 • zawodoznawcze,
 • kulturoznawcze o Portugalii,
 • psychologiczno-pedagogiczne.

Koordynatorzy projektu


 images

 

 

670 latbyd

el12