• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

  
 UE logo 2
 logo
 Logo elektryka  

 

"Poinformowany uczeń- świadomym pracownikiem.
Prawo pracy bez tajemnic"

                W ramach II Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych uczniowie naszej placówki uczestniczyli w spotkaniach prowadzonych przez bydgoskich radców prawnych. W dniu 28 listopada 2017 roku mecenas Dawid Rzeski zrealizował dwugodzinne zajęcia edukacyjne pt. "Przychodzi uczeń do prawnika", w których uczestniczyły dwie klasy z gimnazjum i dwie z technikum. Natomiast 11 grudnia 2017 roku mecenas Stanisław Poczwardowski poprowadził dla 4 klas technicznych wykład i warsztaty nt.: "Poinformowany uczeń- świadomym pracownikiem. Prawo pracy bez tajemnic". Obie formy zajęć uczniowie uznali za interesujące i przydatne w życiu codziennym i zawodowym. Zrozumieli, że antyczna rzymska maksyma  " Nieznajomość prawa szkodzi" jest nadal aktualną przestrogą dla obywateli.

Organizator- Ewa Górnowicz- Franczak

kable03 kable04 kable05
kable06 kable07 kable08
kable09 kable11 kable10

Norma PRO

Partnerzy:

akademia-el12
tf_kable
margott
energomiar
wzl-now
famor
kpec_logo
atelbud_logo4
logo_operator
megapol
megazec
pesa_logo
logo_jurex
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_bmt_corel
elmontaz_bg_logo_czerwone
pse_polnoc
logo_dka_pl
Norma_PRO

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k