• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

      Miło nam poinformować, że uczennice klasy 3a Gimnazjum nr 35 Klaudia Maćkowska, Agnieszka Kozłowska i Marta Barska zostały finalistkami Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego “2019 – The Year of Polish Freedom”.

    Celem konkursu było m.in. upamiętnienie 2019 roku ze względu na ważne dla historii Polski i Bydgoszczy jubileusze i patriotyczne rocznice, motywowanie uczniów do doskonalenia sprawności językowych, rozwijanie kompetencji kluczowych przydatnych w nauce języków obcych. Zadaniem uczennic było przygotowanie prezentacji multimedialnej w języku angielskim z zastosowaniem programu PowerPoint na temat jubileuszy obchodzonych w 2019 roku w Polsce. Dziewczęta zaprezentowały swoje prace w dniu 26 marca 2019 r. w siedzibie organizatora: SP 31, ul. Karłowicza 2 Bydgoszcz. Sukcesem zakończyła się prezentacja Klaudii Maćkowskiej, która otrzymała WYRÓŻNIENIE w tym konkursie. Uczennicom gratulujemy świetnie przygotowanych projektów.

Opiekę nad częścią merytoryczną projektów sprawowały - p. Anita Górecka – część historyczna oraz p. Kamila Erdmańska – część anglojęzyczna i organizacyjna.

km1 km2 km3

 

mb1 ak1

Norma PRO

Partnerzy:

margott
logo_bmt_corel
megapol
energomiar
logo_jurex
wzl-now
megazec
akademia-el12
elmontaz_bg_logo_czerwone
famor
atelbud_logo4
logo_operator
pse_polnoc
pesa_logo
Norma_PRO
logo_dka_pl
kpec_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
tf_kable

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k