• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

W dniu 11 kwietnia nasza szkoła reprezentowana przez pięcioro uczniów klasy 3b: Milenę Gordon, Pawła Liszewskiego, Jakuba Łuczaka, Kingę Słojewską, Laurę Wieprzycką wzięła udziałw grze miejskiej organizowanej w ramach programu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna. Pełen opis zadań oraz ranking znajduje się pod linkiem: https://otwarta.bydgoszcz.pl/open-your-mind/. Nasi reprezentanci współnie z panią Agnieszką Chojnacką zdobyli I miejsce w rankingu. Uczniowie zostaną nagrodzeni na majowej gali. Gratulujemy.

Opiekun: Agnieszka Chojnacka

gramiejska02 gramiejska03
gramiejska04 gramiejska05


gramiejska01


Norma PRO

Partnerzy:

tf_kable
atelbud_logo4
elmontaz_bg_logo_czerwone
famor
megazec
logo_jurex
pse_polnoc
logo_dka_pl
logo_bmt_corel
energomiar
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
pesa_logo
logo_operator
kpec_logo
margott
Norma_PRO
megapol
akademia-el12
wzl-now

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k