• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

        W dniu 13 marca 2018 r o godz. 8.55 w naszej szkole odbyły się rozgrywki w Rummikub dla uczniów technikum. Z każdej z klas 1-3 technikum zgłosiło się 3 zawodników. Do gry przystąpiło 20 osób. Każdy z uczestników rozegrał 3 partie. Wszyscy byli bardzo zaangażowani i przy każdym stoliku unosił się duch rywalizacji. Naszym uczniom bardzo podobał się taki sposób świętowania TYGODNIA MATEMATYKI.

Wyniki turnieju

  1. Kwiatkowski Mariusz – kl. 1Tb
  2. Kujawa Damian – kl. 3Ta
  3. Straszewski Tomasz – kl. 1Tc

Gratulujemy trzem najlepszym zawodnikom  Technikum Elektryczno-Energetycznego

Organizator: Anna Szczurowska

Rummikub tech01 Rummikub tech03 Rummikub tech04
Rummikub tech05 Rummikub tech06 Rummikub tech08
Rummikub tech09 Rummikub tech07 Rummikub tech02

 images

 

 

670 latbyd

el12