• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

     Po raz kolejny uczniowie  klas średnich technikum wzięli udział w ogólnopolskim konkursie: „Wybieram wybory”. W drugiej edycji konkursu organizowanego przez Państwową Komisję Wyborczą w etapie szkolnym najwięcej punktów uzyskał Piotr Okulski  i decyzją PKW zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Do rywalizacji stanęło  ponad 400 uczniów z całego kraju, których zadaniem było  scharakteryzowania jednego z wybranych tematów dotyczących samorządu terytorialnego.
Piotr Okulski  opracował temat pod kierunkiem mgr Anity Góreckiej, pt: Istota i funkcje samorządu terytorialnego a system wyborczy (proporcjonalny czy większościowy)
Czekamy na wyniki i życzymy sukcesu!


 images

 

 

670 latbyd

el12