• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

SZKOLNY TYDZIEŃ Z MATEMATYKĄ

„Umysł ścisły – nieściśnięty”

W dniach 13-18 marca 2017r w naszej szkole odbędzie się Szkolny Tydzień z Matematyką. Pierwsze ogólnopolskie obchody Dnia Matematyki odbyły się w Polsce 12 marca 2014 roku z inicjatywy Stowarzyszenia Doskonalenia i Rozwoju. Nasza szkoła już po raz drugi włącza się w akcje Marzec miesiącem MATEMATYKI.

Tydzień Matematyki kierowany jest do wszystkich! Nawet tych (a może przede wszystkim), którzy nie lubią matematyki. Rozwiązywanie zadań ma sprawić przyjemność, a nie być kolejnym testem. Zadania nie wymagają wiedzy matematycznej - wystarczy otwarty umysł i chęć do zabawy matematyką.

Tydzień Matematyki stworzyliśmy po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych (i nie tylko) ma na celu pokazać jasną stronę tej nauki...

Obchodź z nami ogólnopolski Dzień Matematyki. Dołącz do tysięcy uczestników. Baw się matematyką.

Harmonogram Tygodnia Matematyki


 images

 

 

670 latbyd

el12