• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

      Zespół Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy zaprasza uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z Bydgoszczy i gmin/powiatów ościennych do wzięcia udziału w I Bydgoskim Konkursie o Zawodach w Języku Angielskim ”Career pathways” -”Electrician”.
Głównym celem konkursu jest stworzenie przez ucznia prezentacji multimedialnej na temat zawodu elektryka w języku angielskim wraz z zadaniem odnoszącym się do treści przedstawianego materiału. Liczymy na Waszą kreatywność 😉 – ciekawe treści i obrazy, a może nawet filmy czy muzykę.
Szczegółowy regulamin, formularz RODO oraz formularz zgłoszeniowy dostępne poniżej:

Regulamin I Bydgoskiego Konkursu o Zawodach w Języku Angielskim

Załącznik nr1 - RODO

Załącznik nr2 - Zgłoszenie udziału

Serdecznie zapraszamy!!!
Organizatorzy: nauczyciele języka angielskiego: Kamila Erdmańska, Anna Wojtysiak- Topolska.

 plakat konkurs ok
 images

 

 

670 latbyd

el12