• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Zespole Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy rozpoczął się cykl małych rywalizacji sportowych pod hasłem Aktywna Przerwa. We wtorek 28 września uczniowie rywalizowali podczas długiej przerwy w jak najdłuższym utrzymaniu pozycji deski zwanej plankiem. W zawodach wzięło udział 18 uczniów.

Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Miejsce I NICOLAS KOPIŃSKI 6:41

Miejsce II BARTŁOMIEJ LECH 6:38

Miejsce III KRYSTIAN MIKOŁAJCZYK 4:53

Miejsce IV KONRAD SZYMBORSKI 4:30

Miejsce V PIOTR JANUSZEWSKI 4:25

Serdecznie wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Zawody wtorkowe są początkiem cyklu imprez Aktywna Przerwa organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Kolejne szkolne mistrzostwa z tego cyklu odbędą się w ostatni wtorek października podczas dużej przerwy.

plank001 plank002
plank003 plank004

 images

 

 

670 latbyd

el12