• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

1 września 2020 r. odbędzie się w Zespole Szkół Elektrycznych uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w reżimie sanitarnym. Pracowników szkoły i uczniów obowiązuje zakrywanie nosa i ust (maseczka, przyłbica, chusta), zachowanie dystansu 1,5 m oraz dezynfekcja rąk. W sali lekcyjnej, po zajęciu miejsca można zdjąć maseczkę (przyłbicę, chustę).

 

Wszystkich uczniów klas pierwszych zapraszamy o godz. 9.00 na dziedziniec szkoły, gdzie odbędzie się inauguracja. Przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych uroczystość zostanie przeniesiona do sali gimnastycznej.

Porządek wejścia do sali gimnastycznej:

  • uczniowie klasy 1a (technicy elektrycy) i 1Ba (elektrycy) pod opieką wychowawców wchodzą wejściem z przodu sali gimnastycznej,
  • uczniowie klasy 1bc (technicy energetycy i technicy chłodnictwa i klimatyzacji) pod opieką wychowawcy wchodzą tylnym wejściem.

Po inauguracji odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas w salach: 1a – s. 10, 1bc – s. 16, 1Ba – s. 15a. Po spotkaniu uczniowie opuszczają szkołę wejściem głównym.

Rodzice mogą towarzyszyć dzieciom tylko podczas uroczystości na dziedzińcu szkoły.

Dla wszystkich uczniów klas drugich zaplanowane są o godz. 9.30 spotkania z wychowawcami w salach: 2a – s. 18, 2b – s. 14, 2c – s. 15 (2a, 2b, 2c wchodzą wejściem bocznym przy szatni); 2Ta – s. 20, 2Tbc – s. 9, 2Ba – s. 12a (2Ta, 2Tbc, 2Ba wchodzą wejściem przy sali gimnastycznej). Uczniowie opuszczają szkołę wejściem głównym.

Uczniowie klas trzecich i czwartych spotykają się o godz. 10.00 z wychowawcami w salach: 3Ta – s. 17, 3Tbc – s. 19 (3Ta, 3Tbc wchodzą i wychodzą wejściem bocznym przy szatni); 4Ta – s. 12, 4Tb – s. 21, 4Tc – s. 13 (4Ta, 4Tb, 4Tc wchodzą i wychodzą wejściem przy sali gimnastycznej).


 images

 

 

670 latbyd

el12