• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Corocznie Prezydent Miasta zaprasza młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie miasta Bydgoszczy do aktywnego wypoczynku, umożliwiając bezpłatny wstęp na pływalnie miejskie.

Z basenów można korzystać w dniach od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. w dni robocze od godziny otwarcia do godz. 14.00 po okazaniu legitymacji szkolnej.

Na ww. obiektach dla dzieci i młodzieży dostępna będzie połowa miejsc wyznaczonych limitem w okresie epidemii, a pozostałe miejsca przeznaczone będą dla osób dorosłych, korzystających z basenów na zwykłych zasadach. W przypadku braku chętnych osób dorosłych, uczniowie mogą korzystać z więcej niż 50% miejsc.

Wszyscy użytkownicy basenów zobowiązani są do przestrzegania procedur aktualnego reżimu sanitarnego.


 images

 

 

el12

670 latbyd