• image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
Previous Next

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

Wymiar praktyk wynosi 4 tygodnie (160 godzin). Staże/praktyki organizowane będą w okresie wakacji letnich. Realizowane będą na podstawie programów opracowanych przez nauczycieli i dyrektorów szkół we współpracy z pracodawcami, dostosowanych do indywidualnych predyspozycji uczniów. Staże/praktyki służą podniesieniu umiejętności praktycznych uczennic/uczniów. Za uczestnictwo w stażu/ praktyce uczeń otrzyma stypendium w wysokości 1.600 zł.(Wysokość stypendium może zostać podniesiona w przypadku uzyskania zgody Urzędu Marszałkowskiego.)

O udział w projekcie mogą ubiegać się uczniowie/uczennice Technikum Elektryczno-Energetycznym w następujących zawodach:

 • technik elektryk (4 uczniów),
 • technik energetyk (3 uczniów),
 • technik chłodnictwa i klimatyzacji (3 uczniów).

Wybór uczestników/uczestniczek projektu:

Kryteria formalne:

Uczestnik/uczestniczka jest uczniem Zespołu Szkół Elektrycznych w Bydgoszczy.

Status ucznia kl. 2-3 technikum 
w chwili rozpoczęcia udziału w szkoleniu mają ukończone 17 lat 

Warunkiem ubiegania się o udział w projekcie jest przesłanie przez uczestnika/uczestniczkę formularza zgłoszeniowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  w terminie do 27.04.2020 r.Więcej szczegółów w regulaminie rekrutacji.

Koordynator projektu:  Robert Krajnik


 images

 

 

el12

670 latbyd