• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Z początkiem grudnia przystąpiliśmy do akcji PACZUSZKA DLA MALUSZKA prowadzonej przez Fundację Małych Stópek. Przez kilka dni udało nam się zebrać sporą ilość kosmetyków, środków pielęgnacyjnych, pieluszek jednorazowych, chusteczek nawilżanych, a nawet ciuszków, kocyków i innych akcesoriów dla noworodków i niemowlaków oraz ich mam. Nasze dary serca trafiły do podopiecznych fundacji w Szczecinie oraz do Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci prowadzonego przez Siostry Szarytki w Chełmnie.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy hojnie odpowiedzieli na nasz apel i po raz kolejny udowodnili, jak piękna może być bezinteresowna pomoc.

Joanna Kin

maluszka 1 maluszka 2 maluszka 3

 images

 

 

670 latbyd

el12