• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Szanowni Państwo,

informuję, że w związku z powstaniem komitetu strajkowego w Zespole Szkół nr 12 od dzisiaj, 8 kwietnia 2019 r. aż do odwołania wystąpią trudności z przeprowadzeniem zajęć lekcyjnych, opiekuńczych i wychowawczych zgodnie z obowiązującym planem. Większość nauczycieli deklaruje przystąpienie do akcji strajkowej, więc najprawdopodobniej w tych dniach w szkole będą prowadzone tylko zajęcia opiekuńcze dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki we własnym zakresie. Należy mieć świadomość, że gotowość do pracy deklaruje niewielka grupa nauczycieli, a ich liczba może się zmieniać w każdym kolejnym dniu strajku.

O sytuacji w szkole, zarówno w kontekście możliwości zapewnienia opieki a także przeprowadzenia egzaminów zewnętrznych, będę informowała Państwa codziennie poprzez dziennik elektroniczny i szkolną stronę Internetową.

Ponadto informuję, że pod adresem https://www.bydgoszcz.pl/ w zakładce STRAJK NAUCZYCIELI znajdują się ważne dla Państwa (Rodziców) informacje, w tym dla rodziców uczniów do lat 8, którzy mogą skorzystać z prawa do zasiłku opiekuńczego. Strona ta będzie również aktualizowana na bieżąco.

Z wyrazami szacunku i wiarą w rozwiązanie sporu,

Wiesława Sraga

Dyrektor Zespołu Szkół nr 12


Norma PRO

Partnerzy:

pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
logo_operator
megapol
margott
pse_polnoc
elmontaz_bg_logo_czerwone
tf_kable
atelbud_logo4
logo_dka_pl
pesa_logo
akademia-el12
Norma_PRO
energomiar
wzl-now
famor
logo_bmt_corel
kpec_logo
logo_jurex
megazec

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k