• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

We wtorek 19 marca w bibliotece szkolnej witaliśmy nadchodzącą Wiosnę. Zapowiadały ja piosenki rozbrzmiewające na przerwach,  dekoracje a także  wiosenny nastrój i uśmiechy uczniów oraz nauczycieli. Zrobiliśmy zdjęcia w wiosennej aranżacji, które wkrótce pojawią się w specjalnej galerii. Odbędzie się głosowanie na najlepsze i najweselsze zdjęcie. Wszystkich uczniów zapraszamy do jury. 

organizator: Hanna Woźniak

wiosna02 wiosna03 wiosna04 
wiosna05 wiosna07 wiosna09
wiosna01  wiosna06 wiosna08

Norma PRO

Partnerzy:

megazec
logo_dka_pl
margott
tf_kable
megapol
pse_polnoc
energomiar
logo_jurex
akademia-el12
atelbud_logo4
wzl-now
Norma_PRO
pesa_logo
kpec_logo
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_operator
logo_bmt_corel
famor
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k