• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Uczniowie klasy drugiej Tc Technikum Elektryczno-Energetycznego sprawdzili swoje umiejętności wyniesione z pracowni montażu, układając instalację elektryczną w spalonym mieszkaniu na ul. Grunwaldzkiej, jednocześnie włączając się wraz z innymi szkołami w akcję społeczną pomocy babci Teresie organizowaną przez znanego w Bydgoszczy społecznika Adama Jaworskiego. Przyszli elektrycy z dużym zaangażowaniem przystąpili do prac montażowych, dzięki czemu udało się ułożyć całą instalację wraz z kompletną rozdzielnicą z zabezpieczeniami w jeden dzień. Prace te uczniowie wykonali pod opieką pana Roberta Krajnika - nauczyciela przedmiotów zawodowych.

instalacje01 instalacje02
instalacje03 instalacje04
instalacjeG01 instalacjeG02
instalacjeG03 instalacjeG04

Norma PRO

Partnerzy:

energomiar
pesa_logo
tf_kable
pse_polnoc
Norma_PRO
logo_bmt_corel
logo_jurex
logo_dka_pl
wzl-now
famor
akademia-el12
megazec
margott
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_operator
megapol
kpec_logo
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
atelbud_logo4

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k