• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Szanowni Państwo, 

zapraszam wszystkich chętnych Rodziców (uczniów Gimnazjum nr 35 i Technikum Elektryczno-Energetycznego) na spotkanie z przedstawicielami Bydgoskiego Ośrodka Rehabilitacji, Terapii Uzależnień i Profilaktyki „BORPA” pt. "Uwikłani w sieć - rozpoznawanie objawów i interwencja wobec dziecka nadużywającego urządzeń mobilnych", które odbędzie się 26. 11. 2018 r. o godz. 17.30 w sali nr 9 (czas trwania do 25 min.).
ZAPRASZAM SERDECZNIE!

WIESŁAWA SRAGA
DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ NR 12


Norma PRO

Partnerzy:

logo_operator
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
margott
energomiar
pesa_logo
famor
logo_bmt_corel
pse_polnoc
logo_jurex
kpec_logo
elmontaz_bg_logo_czerwone
logo_dka_pl
akademia-el12
tf_kable
wzl-now
megazec
Norma_PRO
megapol
atelbud_logo4

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k