• image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Previous Next

Szanowni Państwo

Informuję, iż od 1 marca 2018 r Miasto Bydgoszcz wprowadziło dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów zamieszkałych w Bydgoszczy tańsze bilety okresowe. Ponadto od 1 marca 2018 r. dla uczniów korzystających ze stypendium szkolnego przyznanego przez Prezydenta Miasta Bydgoszczy, uczęszczających do szkół podstawowych i gimnazjów, obowiązują bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Bydgoszczy.

Szczegóły w załączniku.

Dyrektor Zespołu Szkół nr 12


Norma PRO

Partnerzy:

wzl-now
Norma_PRO
logo_dka_pl
pse_polnoc
elmontaz_bg_logo_czerwone
energomiar
tf_kable
logo_bmt_corel
kpec_logo
akademia-el12
megapol
famor
pge_giek_zec_bydgoszcz_pion_rgb
margott
logo_operator
atelbud_logo4
pesa_logo
megazec
logo_jurex

 images

 

 

el12

670 latbyd

novatica pion k