• baner podstawowy
  • elektryk
  • energetyk
  • sukces
  • chlodnictwo
  • technika
  • dzwigowy
  • branzowa

      W sobotę uczniowie naszej szkoły włączyli się akcję zainicjowaną przez Prezydenta Polski – czytanie narodowej epopei. Mieszkańcom grodu nad Brdą prezentowaliśmy księgę VII.

Grupa młodzieży zajęła miejsce przy Ławeczce Rejewskiego, by przechodzącym tamtędy Bydgoszczanom przypomnieć wersy „Pana Tadeusza”. Przechodnie reagowali różnie, niektórzy z pośpiechem mijali czytających, inni przystawali na moment, by posłuchać, byli też tacy, którzy siadali na ławkach naprzeciw czytających, by wsłuchać się w Mickiewiczowskiego trzynastozgłoskowca. Wcześniej, w piątek, Michalina Klawińska nagrała fragmenty epopei, które w sobotę zostały wyemitowane na antenie  Radia PiK. Wszystkim, którzy już w pierwszym tygodniu po wakacjach zaangażowali się w przygotowanie wyjścia, serdecznie dziękujemy.


 images

 

 

670 latbyd

el12